Barcelona transferon një prej sulmuesve më të mirë në botë? (Foto)
nga E.B (12/08/2017 ora 10:43)

Paulo Dybala vazhdon të jetë objektiv i Barcelonës.

Barcelona nuk e ka harruar Paulo Dybalan.
E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” shkruan se skuadra nga Camp Nou vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e sulmuesit të Juventusit.

Dybala së fundmi ka marrë fanellën me numrin 10 në Juventus.

Mirëpo, Barcelona ende e konsideron si objektiv për transferim në Camp Nou, ndoshta në verën e vitit 2018.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]