Luftar Paja i ulur në karrocë me rrota/ Reagon i biri: Babai im...
nga M.A (11/08/2017 ora 09:47)

Një fotografi e Gazmend Pajës që shihet duke shtyrë në një karrocë me rrota të atin, aktorin Luftar Paja duket se ka shqetësuar publikun për shëndetin e aktorit. Mirëpo, një sqarim i aktorit të “Portokalli”, i ka dhënë fund shqetësimeve.

“Sqarim: Babai është aq mirë, saqë në filmin që po luajmë, po më bën xheloz sa energjik është.

Ju faleminderit të gjithëve…”-shkroi Gazmend Paja në Instagram, duke shpjeguar kështu që dyshja atë e bir, është bërë pjesë e një projekti të ri kinematografik dhe se nuk ka asgjë që nuk shkon me aktorin. 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]