Partizani së shpejti me stadium personal / Shihni fotot më të fundit
nga M.A (11/08/2017 ora 07:50)

Edhe pse faza e fundit është ende larg, Partizani është në rrugën e duhur për ndërtimin e kompleksit të ri.

Klubi i kuq ka publikuar disa foto nga ecuria e punimeve dhe duket qartë se punët kanë avancuar ndjeshëm, aq sa një tribunë është ngritur.

Natyrisht, ka ende shumë punë, por zakonisht pjesa më e ndërlikuar janë punimet në themel dhe tashmë po ngrihen tribunat e stadiumit, përveçse po punohet në ndërtesat e tjera.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“Drejtësia u bë më në fund” (Foto)
Prindërit e shitën për 26 dollarë kur ishte 7-vjeç, sot e tërë bota e do Jackie Chen
“Çmendet” i riu nga Tirana, prej disa muajsh kryente marrëdhënie seksuale me dhunë ndaj..
Elbasan: Hyn në bunker dhe zbulon gjënë më të tmerrshme të jetës së tij
Shkoi me flokët si shkurre te parukierja, nusja nuk njihet më kur del nga salloni
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]