Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Ilir Meta strateg, ja si zbuti marrëdhënien e vjehrës së tij me Sali Berishën
nga B.Marku (19/05/2017 ora 10:28)

I ftuar në studion e ‘Zonë e Lirë’, presidenti i zgjedhur i vendit Ilir meta ka zbuluar një detaj të koalicionit të tij me Sali Berishën.
E gjithë kjo filloi me videon komike të takimit të Bashës dhe Ramës para zgjidhjes së marëveshjes, i cilësuar si një takim historik.

‘Kur e takon kundërshtarin nga afër ndryshon mendim. Dhe unë kisha problem para se t'a takoja Berishën, pas përballjes gjithçka ndryshaoi.’-ka thënë Meta.

‘Vjehra ime para se të bënim koalicionin me Berishën, nuk e donte fare doktorin duke qenë se ishtë shumë e majtë. Më pas kur e dëgjonte Berishen të fliste më ka thënë; “Nuk është dhe aq i keq ky’’-ka mbaruar rrëfimin e tij Meta duke provokuar të qeshura.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]