Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Zbulohen mesazhet e Ramës me Metën pas marrëveshjes me Bashën
nga B.Marku (19/05/2017 ora 10:17)

Kreu ne detyre i Kuvendit Ilir Meta tha se pas paktit qe u arrit me Bashen, ai ka shkembyer edhe mesazhe me kryeministrin Rama, per te cilat tha se tregojne qe Rama tani eshte me i qete dhe me i relaksuar.

Pas paktit me Bashen ke komunikuar me Ramen?

Po kemi folur, me mesazhe.

E cfare thote?

Shume mire, eshte me i qete eshte me i relaksuar.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]