Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
“Ik lart se atje kemi punë/ Meta komenton takimin e Ramës me Bashën: Si unë me doktorin…
nga B.Marku (19/05/2017 ora 10:16)

Ilir Meta ka dhene edhe nje koment mbi skenen e krijuar te merkuren ne hyrje te Kryesise se Kuvendit, kur kryeministri Rama ndaloi per nje moment te degjonte cfare po thoshte per mediat lideri i opozites Lulzim Basha, dhe i tha te futej se kishte ardhur ai, ndersa Basha ia ktheu: “Ik lart se atje kemi punë”.

“Kjo eshte si më ndodhi mua me doktorin, pa takuar isha gati per lufte, që kur e takova pastaj ndryshova se pash dikë tjetër. Kur e njeh nga afër është më ndryshe dhe kjo është gjë e mirë se nga larg e paragjykon.

Vjehrra ime kur bëmë koalicion me PD atëher e kishte tmerr doktorin pastaj thoshte ore s’qenka aq i keq ky, qenka i mirë”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]