Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Deklarata bombë e Donjetës, zbulon se si me një foto Damiano i dha fund lidhjes me Armelën (Video)
nga B.Marku (19/05/2017 ora 10:00)

Protagonistët më të përfolur kohën e fundit janë ata të reality-shout “Big Brother Albania” apo “Vëllait të Madh”.
Dy nga ish-banorët e “Vëllait të Madh”, Donjeta dhe Damiano ishin të ftuar këtë javë në emisionin Mirage.

Donjeta foli rreth eksperiencës së saj në këtë reality-shou, ndër të tjera ajo foli edhe për arsyen e ndarjes së Damianos nga Armela.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe mësoni pse Damiano është ndarë nga Armela.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]