Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Xheni dhe Benardi i japin fund...Çfarë ndodhi me çiftin simpatik (Foto)
nga B.Marku (19/05/2017 ora 09:24)

U duk se ata ishin një nga çiftet më të bashkuar pas daljes së tyre nag Big Brother.
Xheni dhe Benardi me sa duket i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që bëri për vete shumë zemra shqiptarësh.

Ata u panë shumë të dashuruar madje u prezantuan deh me familjarët. Por të dy kanë marrë nëj vendim të papritur për ndejekësit e tyre.

Kanë fshirë nga nga profilet e tyre në Instagram të gjitha fotot së bashku. Çfarë ka ndodhur nuk dihet ende.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]