Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Aktorja e Al Pazar "sulmon" Agron Llakaj: "Ja pse nuk jemi me miq"
nga shqiperiaime.al (19/05/2017 ora 09:15)

Një nga ndarjet më të bujshme artistike në televizionet shqiptare ishte ajo e Agron Llakajt dhe aktores Rudina Dembacaj. Të dy ishin pjesë e spektaklit të humorit,  “Al-Pazar”, por tashmë Rudina është zhvendosur në Ora News me programin, “Mos i fol shoferit”.

Po pse Rudina dhe Agroni nuk ruajnë më marrëdhënie të mira me njëri tjetrin?

Të dy aktorët kanë kanë dhë versione të ndryshme të situatës.

I ftuar në Thumb, Llakaj tregoi se angazhimet e Rudinës në jetën familjare sollën shkëputjen  nga programi, ndërsa Dembacaj ka treguar se arsyeja e vërtetë është një sherr që ka ndodhur mes tyre. E ftuar në emisionin e mëngjesit, “Check In” në NRG Radio, aktorja është shprehur: “Nuk do të më shihni asnjë ditë në Al Pazar! Dhe nuk e lashë atë për arsye familjare siç tha Goni. Fatkeqësisht ose fatmirësisht nuk kemi mbetur miq!”.

Gjithashtu, Rudina ka treguar se nuk do ta ftojë kurrë Agronin në programin e saj. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]