Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Skandali/ Befason polici i rrugores: Unë mbaj mend vetëm dashnoren dhe… (Video)
nga shqiperiaime.al (19/05/2017 ora 09:11)

Policët në Shqipëri janë personazhe të ndryshëm dhe të çuditshëm.

Një video e publikuar nga SYRI.net tregon një polic, i cili shprehet se mban mend vetëm ‘shoferin që i jep lek i fundit dhe dashnoren e fundit’.

Per me teper ndiqni videon:

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]