Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Ish-banorja e BB "po bën namin" në Dubai, i vihet pas reperit të famshëm amerikan
nga shqiperiaime.al (19/05/2017 ora 08:14)

Bertina Mehmetaj një nga banoret që mori më shumë famë nga “BB3”, mbahet mend edhe sot dhe vazhdon të përflitet në mediat rozë.

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve fillimisht me bukurinë e saj dhe lidhjen me Erjonin që përfundoi pasi ata të dy dolën nga reality show.

Ajo gjendet prej muajsh në Dubai pasi punon si menaxhere dhe ndan shpeshherë me fansat e saj në Instagram foto nga Dubai luksoz.

Këtë herë ajo ka qenë e pranishme në një nga koncertet e reperit amerikan Busta Rhymes, i famshëm për këngët e tij të suksesshme.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]