Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Çifti përlotë të gjithë në dasmë , ja pse (Video)
nga SHI (19/05/2017 ora 03:53)

Pamjet e mëposhtme tregojnë momentin emocionues kur një çift ngrihet të kërcejë në ceremoninë e dasmës së tyre. Dhëndëri për fat të keq qëndron në një karrocë me rrota, por kjo nuk e ka penguar atë që të ngrihet në kërcimin e jetës së tyre.

Duke kërcyer ata kanë emocionuar dhe përlotur të gjithë të pranishmit në ceemoninë e martesës së tyre. Ja pamjet emocionuese.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]