Vendos t’a provokojë të dashurin me një grua seksi, por bëhet pishman…(Video)
nga B.Marku (19/05/2017 ora 12:42)

Një vajzë kishte vendosur t'i bënte kamerën e fshehur të dashurit të saj, për të parë se sa e dashuron ai atë

Por duket se vajza nuk e ka qenë e përgatitur për një veprim të till të djalit.

Vajza në testin e mashtrimit e vendos një grua të vjetër, por që është mjaft seksi, dhe për një djalë ajo vështirë të refuzohet. Kështu gruaja shkon e pyet diçka djalin, duke u paraqitur që nuk është nga ai qytet dhe kërkon për t’a ndihmuar.


Poashtu gruaja i jep disa komplimente djalit dhe ky në fund nuk mund të durohet dhe i shkëmbejn numrat dhe në fund i lëshon dorën në të pasmet e gruas, e gjitha kjo nën vëzhgimin e kamerave dhe transmetohej në sytë e të dashurës, Evelyn.

Pasi takohen Evelyn me të dashurin, vaja fillon t’i bërtas atij dhe duke e filmuar gjatë gjithë kohës me kamerë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]