Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
I tha “S’kam kokërr leku”, banorja e Big Brother 'heq dorë' nga partneri
nga B.Marku (19/05/2017 ora 08:27)

Duket se një prej çifteve të Big Brother do të përballet me një krizë në të ardhmen, kjo sepse një deklaratë jo mirë e menduar e Musës, ka bërë që Dona të ndryshojë mënyrën e të sjellurit.
“Nuk kam kokërr leku”, u shpreh banori, ndërsa partnerja e tij nuk e priti mirë dhe ka nisur të ndryshojë mendim për të ardhmen bashkë.

Pasi i foli për lojën brenda në shtëpi, Musa vazhdoi t’i flasë Donës, por këtë herë për lidhjen e tyre dhe për të ardhmen jashtë shtëpisë. Ai i tha Donës se respekti që ajo i kishte thënë ishte arsyeja pse ishte lidhur me të.

Kam besim te ty, shpresoj ta kem edhe jashtë. Dua të jem gjithmonë mirë me ty. Rëndësi ka që të flasim gjithmonë bashkë për çdo gjë që nuk e kuptojmë”, thotë Musa.

Ndërsa Dona ja konfirmon besimin e saj ndaj tij.

Të kam thënë me kohë që duhet të kesh besim edhe të mos kesh xhelozia”, i thotë ajo.

Musa shkon edhe më tej, duke i thënë Donës se e ka të ndërtuar gjithçka në kokën e tij me Donën jashtë shtëpisë së “Big Brother”.

Unë jam 24 vjeç dhe t’i ke një moshë që nuk duhet të tallesh me ndjenjat. Herën e fundit që kam pasur një raport kam menduar se njeriu i ardhshëm do të jetë shumë i rëndësishëm. Nuk dua të luaj me ty”, i thotë Musa partneres së tij.

Dona ja kthen se në jetën e saj nuk ka zhgënjyer njeri dhe këto do t’i vërtetojë koha.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]