Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Nuk do ta besoni se sa centimetra është e gjatë Aurela Gaçe (Foto)
nga O.Zylfo (18/05/2017 ora 09:13)

Është njëra nga këngëtaret me talentin më të madh në muzikë.

Por, e tillë Aurela Gace nuk është edhe në gjatësinë trupore, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku ka zbuluar se është e gjatë 1.60 centimetra.

Sipas shkrimit të lënë Aurela ka thënë se nuk i pengon ky fakt pasi që Zoti i ka dhënë asaj diçka që tjerëve nuk iu ka dhënë, prandaj, jo të gjithë janë njësoj./Lajmi.net/

screenshot_1

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]