Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Blero ‘ka rënë në hall’ ja çfarë dileme ka (Foto)
nga O.Zylfo (18/05/2017 ora 08:48)

Këngëtarët e skenës, njihen për stilin e tyre dhe për shpenzimet e mëdha që bëjnë.

Veshje, këpuca, çanta, syze dhe aksesorë të tjerë janë pjesë e gardërobës së tyre, shkruan lajmi.net

E pikërisht për këpuce e ka kapur ‘halli’ Bleron.

Ai në Instastory shihet se ka hedhur një foto ku shihet në butikun Albedi dhe aty shihen shumë lloje të këpucëve.

Blero nuk dinte se cilat t’i zgjedhtë, pasi që po i pëlqenin të gjitha./Lajmi.net/

18555842_1708667929435728_3234358154370166314_n

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]