Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Armela ia cjerr masken Damianos (Video)
nga O.Zylfo (18/05/2017 ora 08:18)

Sqarimi i Armelës deri në fund live në instagram.
Përmbledhje e pikave :
1- me tradhetoi te shtunen me nje vajze kur isha ne Big Brother Live.
2- hodhi foto me Dodon kur e dinte qe situata ime me te nuk ishte shume e favorshme dhe nuk ishim shoqe.
3- E fshin foton, shahen me njeri tjetrin, ul Familjen Sejdiu dhe pastaj hedh foto me mua per te mbuluar gabimet e tij dhe per te dale sikur esht njeri qe jep dashuri.
4- Te nesermen, pas paralajmerimit tim, ai i kerkon vete Dodos qe ta takoje dhe shprehet" Mua per Armelen nuk ma ha k***, dua foto me ty që ta heq qafe"
5- Me akuzon per faktin qe nuk kam pasur kohe per te çka eshte e vertete sepse jam marre me intervista dhe emisione ku e kam bere hero !
6- Me tradhetoi prape dje dhe e kapa mat ne hotel me nje femër tjeter ne krevat.
7- Thote qe eshte feminist, por eshte shum larg asaj qe thote. Nje feminist nuk lejon qe femra e tij te preket nga tere keto veprime.
8- Une i kam thene me kohe Damianos qe duhet te ndahemi sepse fansat presin shume nga ne dhe nuk dua te mendohet se po bej fame ne kurrizin tend por ai vete donte te vazhdonte.
.
.
Ju si meshkuj do ia benit keto veprime femres qe thoni se e doni ?
Ju si femra do e mbanit krah jush nje mashkull qe ju trajton keshtu ? /Shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]