Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Surface Phone më shumë se një telefon, ja si transformohet (Foto)
nga O.Zylfo (18/05/2017 ora 08:13)

Surface Phone është një mini-kompjuter që mund të vendoset në xhepin tuaj.

I fuqizuar nga Continuum, telefoni mund të transformohet në kompjuter desktop nëse bashkohet me një tastierë dhe ekran, përderisa ekrani i ndjeshëm në prekje shfrytëzohet si ‘touchpad’.

Kamera e Surface ka lente me kënd të gjerë, lente me zoom, blic Xenon dhe pajisje për gjetjen e laserit. Kjo kamerë përdoret për të xhiruar për HoloLens, duke iu mundësuar të udhëtoni botën pa pasur nevojë të dilni nga dhoma.

Companion Cover e mbron pajisjen dhe gjithashtu mund të përdoret si bateri shtesë dhe për porte shtesë USB-C.

surface-phone

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]