Gjyshja luan lojën në realitet virtual, por e tmerrshmja ndodh gjuan me pistoletë familjarët (Video)
nga shqiperiaime.al (18/05/2017 ora 07:26)

Një ngjarje aspak qesharake dhe shumë e frikshme ka ndodhur në Angli.
 
Nipërit dhe mbesat e kishin shtyrë gjyshen të luaj një lojë horror – në realitet virtual dhe kështu ajo ishte tmerruar, transmeton lajmi.net
 
Nga paniku, ajo don t’i sulmojë me thikë anëtarët e familjes e ndërkohë e nxerrë edhe një armë dhe gjuan televizorin.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]