Videoja që befasoi Italinë, zonja nuk përmbahet dhe shokon prezantuesin me britmat e saj (Video)
nga B.Marku (18/05/2017 ora 05:08)

Olimpia është zonja që mori pjesë në spektaklin “Avanti un altro” por e qeshura e saj bëri bujë të madhe në rrjet.

Gjatë bisedës me moderatorin, Olimpia nuk e ka mbajtur dot të qeshurën teksa ka shpërthyer live në studio, madje përpjekjet e drejtuesit të “Avanti un altro” për ta qetësuar kanë dështuar.

Kjo video ka kohë që është hedhur në rrjet por ende vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]