Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Kosova fton Kastratin, Ajeti te Zvicra
nga SHI (18/05/2017 ora 12:51)

Mbrojtësi Lirim Kastrati pritet të ftohet nga përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki për ndeshjen e 11 qershorit kundër Turqisë.

Bunjaki ka thënë se do të jetë një lojtar i ri në listë, por nuk ka zbuluar emrin, ndërkohë që burime të gazetës Koha Ditore pranë Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), bëjnë të ditur se bëhet fjalë për 18-vjeçarin e skuadrës së Romës.

Ndërkohë që Kastrati ka vendosur kë të përfaqësojë në nivel shtetesh, Florent Hadërxhonaj është në mes Zvicrës e Kosovës.

Albian Ajeti tashmë ka vendosur të përfaqësojë Zvicrën.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]