Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Strakosha bën “çmendurinë” ndaj Juventusit, Lichsteiner nuk iu beson syve (Video)
nga shqiperiaime.al (17/05/2017 ora 10:41)

Po luhet finalja e kupës së Italisë dhe Juventus ka shenuar dy gola në pjesën e parë, e cila u mbyll 2-0, për kryesuesit e kampionatit.
 
Golat janë shënuar nga Dani Alves në minutën e 12-të dhe Leonardo Bonucci në minutën e 24-të.
 
Por Thomas Strakosha ka bërë dy super-pritje ndaj Juventusit. Stephan Lichsteiner nuk u besonte syve./Shqiperiaime.al/
Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]