Të Rekomanduara
Plazhet pa zot. Në Durrës asnjë masë, bashkia: Do heqim liçencat (VIDEO)
11 ore më parë
Whatsapp sjell veçorinë e shumëpritur nga të gjithë, por me dy kushte
nga B.Marku (17/05/2017 ora 07:50)

Lajme të mira për gjithë përdoruesit e WhatsApp.

Aplikacioni do të shtojë një veçori të re dhe të shumëpritur!
WABetaInfo, blogu i cili tregon lajmet e fundit të aplikacionit, ka njoftuar se përdoruesit së shpejti do të jenë në gjendje të parandalojnë shumë situata të vështira.
Ku qëndron problemi?

Tani për tani, nëse fshini një mesazh të dërguar, ai fshihet vetëm në pajisjen tuaj, ndërsa shfaqet me sukses në ekranin e marrësit.

Funksioni Unsend do t’ju lejojë të tërhiqni mbrapsht, ose të modifikoni mesazhet tuaja edhe pas dërgimit të tyre.

Por kjo do të bëhet vetëm me dy kushte: mund ta bëni vetëm brenda 2 minutash dhe vetëm nëse marrësi nuk e ka lexuar ende mesazhin tuaj.

Përditësimi së pari do të jetë i disponueshëm në smartphones me bazë Windows.
Me siguri që këtë po e prisnit me padurim!

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]