×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Plas gallata me Bleona Qeretin, humoristi shqiptar tregon si të ruani spermën (Video)
nga I.M (14/11/2017 ora 10:41)

Videot e Bleona Qeretit ku tregonte procedurën e ngrirjes së vezëve u bënë shpejt virale pasi pati një ndikim të madh tek lexuesit për këtë fenomen, të cilin këngëtarja e paraqiste si progres të gruas.

Megjithatë komentues të shumtë e kritikuan se ajo nuk donte fëmijë, por kishte edhe nga ajo pjesë që e konsideronin si vendimin e duhur.

Por, çfarë duhet të bëjë një mashkull nëse nuk do të ketë fëmijë tani? Këtë, e tregon në një mënyrë humoristike dhe ironizuese aktori i “Portokalli”, Rezart Veleshnja.

Rezarti ka postuar një video në Instagram për ndjekësit e tij, i cili ndjek të njëjtën procedurë si Bleona, veçse ky ruan spermën. Poshtë videos aktori ka shkruar: diss Bleona!


Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]