×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Petrit Vasili: Edi Rama manipulon publikun nëpërmjet ERTV-së
nga E.B (09/11/2017 ora 06:40)

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka komentuar fjalimin e Kryeministrit, Edi Rama në Samitin e Organizuar nga Bashkimi Europian në Tiranë, ku u diskutua mbi rolin e medias ne Ballkanin Perendimorë. Në një intervistë për ReportTV, Vasili bëri përgjegjës Edi Ramën për gjendjen e medias në Shqiperi, ku stigmativoi veçanërisht ERT-në:

“ERTV imponon sinjalin, manipulon me lajme dhe kronika që janë regjistruar kohë më parë. Ky është një manipulim shtetërorë. Nëpërmjet kësaj mediaje, ai prodhon helm për kundershtarët”, tha Vasili. /CityNews

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]