×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Kur janë me uniformë të fusin 'frikën' por kur këto femra lënë punën ju lënë pa 'mend' (Foto)
nga B.Marku (10/11/2017 ora 06:29)

Uniforma është ajo veshja e detyruar për një punë të caktuar që shpeshherë bëhet e bezdisshme nga zymtësia që përçon.

Megjithatë, ka disa uniforma që janë tërheqëse në seriozitetin që mbajnë, duke nxjerrë linjat në pah, kryesisht të femrave.

Në rrjetin social Instagram, vajza të ndryshme kanë postuar foto me dhe pa uniformë. Shikojini mirë dhe ndani me miqtë tuaj se si ato duken më tërheqëse, zyrtare apo casual (veshje e përditshme)?

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]