×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Kur Ajola Xoxa ishte 'gangstere', nuk do ta besoni si dukej vite më parë bashkëshortja e Erion Veliaj (Foto)
nga B.Marku (14/11/2017 ora 04:22)

Sot është zonja e Parë e Tiranës dhe ka profesionin e juristes, por Ajola Xoxa në vitet e gjimnazit ishte një vajzë që këndonte dhe prezantonte.

Në foton që po ju tregojmë më poshtë, ajo është në krah të Fatos Ristos në fillim të viteve ‘2000 duke prezantuar spektaklin ‘Netë Vere’.

Bashkëshorti i saj, Erion Veliaj tregoi disa ditë më parë i ftuar tek emisioni i Roza Latit ‘Why not’ se Ajola ‘ka shumë pasione, është “ultra all inclusive” dhe garipe’, dhe kjo foto e Ajolës me dy gërsheta, me zinxhir tek pantallonat dhe moton ‘Do I look like I care?’ të cilën e kemi shkrepur gjatë ritransmetimit të këtij spektakli në TV Klan, e vërteton më së miri këtë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]