×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Kinezët mësojnë himnin e Interit, italishtja e tyre bëhet ‘hit’ në internet (Video)
nga B.Marku (08/11/2017 ora 09:12)

Skuadra italiane e Interit ka shumë tifozë në kontinentin aziatik, por që prej ardhjes së presidentit të ri kinez klubi po përpiqet të shtrij ndikim e tij sa më shumë të mundet. Qëllimit duket se ia arritur pasi përveçse shumë prej tyre sakrifikojnë për t’i parë ndeshjet në orare të papërshtatshme, tani po mundohen të mësojnë edhe himnin.

Videoja e tyre duke kënduar është duke bërë xhiron e internetit në mediat rrjetet sociale. E vetmja frazë që kuptohet disi është “Pazza Inter Amala”! Italishtja e tyre le për të dëshiruar. Gjithsesi në të tilla raste mjafton dëshira dhe pasioni.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]