×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Këto dy homoseksualë pleq nga Tetova do iu shkrijnë së qeshuri (Video)
nga B.Marku (12/10/2017 ora 01:12)

Një video ku shihen dy të moshuar duke u puthur në një lokal që besohet të ketë qenë në Tetovë, është rikthyer përsëri në rrjetet sociale.

Videoja, që shfaq dy të moshuar duke biseduar dhe pirë birrë, ishte bërë hit në rrjetet sociale.

Dhe tani, pas mbajtjes së paradës së komunitetit LGBTI në Prishtinë, videoja ka filluar të qarkullojë përsëri në rrjetet sociale, shkruan Gazeta Express.

Videoja po publikohet me mbishkrimin “arsyeja pse pleqtë e Kosovës po e përkrahin paradën”.

Shikojeni videon:

 

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]