×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Ja si e ka nisur sonte emisionin Sokol Balla pasi mori vesh qe eshte shkarkuar
nga shqiperiaime.al (14/11/2017 ora 09:46)

Për Sokol Ballën,asgjë s’ka ndodhur. Të paktën kështu la të kuptohet, teksa e ka nisur emisionin si zakonisht, pa komentuar asgje, vetëm pak orë pas shkakrimit nga detyra e Drejtorit të Lajmeve në Top Channl.

“Të enjten në Kuvend do të votohet Buxheti i Shtetit”, tha Balla duke vijuar emisionin normalisht.

Top Channel duket se po bën ndryshime të rëndësishme në redaksinë e lajmeve, pasi më herët janë larguar nga ky televizion edhe disa gazetarë të njohur.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]