×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ja çfarë la pas ish-ministri që u nda sot nga jeta (Foto)
nga E.B (12/10/2017 ora 09:51)

Ish-ministri i energjitikës, Dritan Prifti, pas një sëmundje të rëndë sot ka humbur jetën.

Prifti vuante që prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë. Ai kishte shkuar jashtë shtetit për të marrë një kurim më të specializuar për sëmnudjen, por pa mundur dot që t’ia dalë. Dritan Prifti ishte i martuar dhe kishte 4 fëmijë 3 djem dhe 1 vajzë.

 Që pas vitit 2011 ku shpërtheu dhe skandali i kameras së fshehtë, familja e tij u shpërngul në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Familja e Priftit u bë e famshme disa muaj më parë me fotot që u postuan, kur të 4-ër fëmëjiet e tij sëbashku me gruan e tij pozuan për disa revista.

Tre nga fëmijët e Dritan Priftit që duket se kanë zgjedhur rrugën e modelingut dhe të kinematografisë janë David Prifti, Tedi Prifti dhe Livia Prifti.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]hqiperiaime.al