×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Homoseksualiteti ekziston edhe tek kafshët, ajo çfarë bëjnë këta dy luanë meshkuj po i çmend shkencëtarët
nga B.Marku (12/10/2017 ora 10:10)

Ditëve të fundit, tema më e përfolur ka qenë komuniteti LGBTI dhe homoseksualiteti.

Por, një dukuri shumë e përfolur si kjo nuk është e pranishme vetëm tek njerëzit, por siç duket edhe tek kafshët

Në videon e mëposhtme, mund të shihni se homoseksualiteti ekziston edhe tek luanët por edhe tek kafshë të tjera.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]