×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Habit gazetarja e njohur: Kjo është arsyeja pse martohen vajzat shqiptare
nga B.Marku (14/11/2017 ora 05:55)

Fjodora Fjora ka bere nje deklarate befasuese sot teksa ka qenë e ftuar në emisionin “Wake Up” në “Top Channel”.

Tema në fokus ishin marrëdhëniet në çift ku shumë prej tyre zgjedhin të mos bashkëjetojnë.

Fjodroa është shprehur se në Shqipëri pjesa më e madhe e femrave martohen sepse mbesin shtatzënë ose sepse kanë burrin emigrant.

“90 përqind e dasmave të mikeshave të mia, ku kam qenë janë martuar sepse ose kanë qenë shtatzënë ose kanë pasur partnerët emigrantë’!- është shprehur ajo.

Fjodora vetë është shumë e rezervuar për jetën e saj private. Gazetarja është nënë e një djali, të cilin vendosi ta adoptonte disa vite më parë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]