×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Habit Enca, këndon për herë të parë në versionin akustik
nga E.B (12/10/2017 ora 05:41)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca ka treguar për të gjithë se mund të këndojë projektin e saj muzikor ‘Ciao’ edhe në versionin akustik.

Në një ambient të mbyllur, ajo ka regjistruar këngën live, e shoqëruar nga kitaristi Phil Merk.

Enca kishte lajmëruar edhe përpara se do ta sjellë dicka të re, por askujt nuk ia merrte mendja se do i vërtetonte të gjithëve që dyshojnë për zërin e saj.

Ciao erdhi para disa muajsh dhe arriti të marrë menjëherë pëlqimin e publikut duke u bërë suksesi i rradhës për të.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]