×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Gruaja e Panuçit në stadium, mërzitet me Shqipërinë dhe ja çfarë shkruan
nga E.B (11/10/2017 ora 11:30)

Kombëtarja shqiptare pësoi dy humbje të dhimbshme përballë Spanjës e Italisë ndonëse në ndeshjen me këtë të fundit, kuqezinjtë luajtën fort dhe bukur.

E dashura e trajnerit të kombëtares shqiptare, Samanta Togni ka zbarkuar sot në Tiranë për të qenë pranë partnerit të saj dhe e dini ç’thotë ndërsa publikon këtë foto?

“Pashë tre ndeshje në 2 ditë. Kam fituar ndonjë çmim?”/360grade.al/

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]