×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Gazetares shqiptare “i fusin duart” në mes të rrugës, filmohet! Ja reagimi i saj (Video)
nga B.Marku (12/10/2017 ora 02:06)

Padyshim që Aulona dhe Fatma janë dy nga gazetaret dhe moderatoret më të ndjekura shqiptare.

Të dyja me emisionin “Thumb” nuk lënë personazh pa “thumbuar”, por kësaj here personazh është shndërruar Fatma.Aulona rasishtësisht në rrugë ka parë Fatmën, të cilën ka dashur ta provokojë duke i prekur të pasmet. Motivi?!

“Kur sapo ke dale nga palestra dhe shikon rastesisht shoqen ne rruge dhe do te testosh nivelin e saj te ndershmerise…Po! Fatma eshte e ndershme! Ajo trembet kur dikush e prek nga mbrapa ne rruge! Behu dhe ti si Fatma! Behu e ndershme”, shkruan Aulona në Instagramin e saj, ku ka postuar edhe videon e “shakasë” që i ka bërë mikeshës dhe koleges së saj.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]