×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Gafa e UEFA-s, Shqipëria luan kundër gjithë Europës sonte (Foto)
nga B.Marku (10/10/2017 ora 08:54)

Faqja zyrtare e UEFA-s në “Facebook”, pak minuta para fillimit të sfidave të sotme, ka publikuar edhe listën e ndeshjeve që do të luhen.

Por, tek foto bie në sy se kombëtarja shqiptare është vendosur plot 4 herë tek sfidat e mbrëmjes së 10 tetorit, përballë Portugalisë, Greqisë, Estonisë dhe Belgjikës.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
“S’keni parë gjë akoma”: Del prova e parë e prishjes së provave për Tahirin
"S'ka prova?! Prova për të tërë", gazetari Hoxha "mbush" me prova Prokurorinë e Krimeve të Rënda
Habit portieri serb: 'Më e lehtë të luaje në Elbasan se në Serbi, këtu neve na...'
“Ta marr për leckash, turithara, shëmtira e dreqit”, simpatizantja e Tahirit ofendon gazetaren (Video)
Bëhuni gati! Nesër do të ketë reshje dëbore në këto zona të Shqipërisë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]