×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Gafa e UEFA-s, Shqipëria luan kundër gjithë Europës sonte (Foto)
nga B.Marku (10/10/2017 ora 08:54)

Faqja zyrtare e UEFA-s në “Facebook”, pak minuta para fillimit të sfidave të sotme, ka publikuar edhe listën e ndeshjeve që do të luhen.

Por, tek foto bie në sy se kombëtarja shqiptare është vendosur plot 4 herë tek sfidat e mbrëmjes së 10 tetorit, përballë Portugalisë, Greqisë, Estonisë dhe Belgjikës.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]