×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Futbollisti i njohur i kombëtares bëhet baba: Zbulon emrin dhe gjininë e fëmijës në statusin prekës
nga shqiperiaime.al (13/10/2017 ora 09:37)

‘Zyrtarisht baba!’ Këto kanë qenë fjalët e para në rrjetet sociale të futbollistit të famshëm të kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi, i cili së fundmi është bekuar me ardhjen në jetë të fëmijës së tij të parë.

Bashkëshortja e tij, Kornelia, ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën siç zbulon 27-vjeçari, ata e kanë quajtur Rajna. ‘Falenderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote! RAJNA.’- ka shkruar Cikalleshi, në foton ku shihet me vogëlushen e tij në krahë.

Vajza e futbollistit ka ardhur në jetë në një spital në Turqi, ku Sokoli është zhvendosur pas firmosjes së kontratës me klubin Osmanlispor, ku ai mban rolin e sulmuesit.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]