×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Florjana Garo ndryshon pamje, nuk do e njihni moderatoren tashmë (Foto)
nga E.B (13/10/2017 ora 04:11)

Moderatorja e njohur, Florjana Garo nuk shquhet për eksperimentet me pamjen e saj, pasi gjithnjë jemi mësuar t’a shohim me stilin e saj natyral të brunes.

Mirëpo, këtë herë Florjana ka ndryshuar tërësisht pamjen e saj. Moderatorja është kthyer në një “flokëkuqe”.

Megjithatë vlen të përmendet se nga fotoja e publikuar në Instagram nuk jemi të sigurtë nëse Florjana ka përdorur ndonjë filtër apo e ka bërë vërtet një ndryshim të tillë të pamjes së saj.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]