×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Fjolla Morina shumë tunguese me këtë propozim për meshkujt
nga E.B (13/10/2017 ora 03:18)

Këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar së fundmi në Instastory një bisedë mjaft interesante.

 Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila kërkon të ketë një lidhje dashurie ndryshe nga të gjitha lidhjet e tjera.

Nga bisda e publikuar, Fjolla i kërkon djalit të lidhen së bashku kur ajo të dashurohet me të dhe më pas ai ta lërë papritur. Kur djali e pyet se përse e kërkon një gjë të tillë këngëtarja i prgjigjet, “Kam nevojë për një zhgënjim dashurie që të dobësohem deri në gusht... Mundesh?”

Fjolla është shumë e dhënë pas paletrës dhe mbajtjes së trupit në formë, por një zhgënjm dahurie mund t’i japë më shumë efekt këngëtares.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]