×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Erion Brace i pikëlluar, cfarë i ka ndodhur deputetit socialist (Foto)
nga B.Marku (14/11/2017 ora 08:39)

Deputeti socialist Erion Brace ka perjetuar nje dhimbje te madhe mbremjen e 13 nentorit.

Si shume shqiptare te tjere, ai eshte nje nder tifozet e Italise e cila mbeti jashte Boterorit.

Me dy foto të Buffon, ai e përshkruan “dhimbjen” e tij për skuadrën e zemrës dhe ‘shpërthen ‘ duke thënë se ajo ngjarje është kriza e futbollit italian.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]