×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Elektriçisti hero që do t’ju ngrijë gjakun, mbi lumë dhe pa asnjë mjet sigurie (Video)
nga B.Marku (03/12/2017 ora 03:17)

Pamje të frikshme vijnë nga Gjirokastra.

I lidhur vetëm me një litar dhe pas asnjë mjet tjetër sigurie, këtij elektriçisti i duhet të
kalojë lumin Drinos për të mbërritur tek shtylla.

Ky elektricist dhe të tjerë në terren po punojnë për të riparuar rrjetin e dëmtuar
elektrik, në mënyrë që të furnizohet me drita edhe Lunxhëria, pas dëmëve që shkaktoi moti i keq.

Elektriçisti hero shih shihet në këtë video ka vënë jetën e tij në rrezik.

Video është bërë virale.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]