×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
E rëndë/ Aksidenti i merr jetën talentit shqiptar, familjarët japin lajmin e hidhur
nga B.Marku (12/11/2017 ora 02:26)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku talenti 11 vjeçar i futbollit Adriatik Krasniqi, shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në një aksident.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit, të cilat kanë komunikuar ndarjen nga jeta të vogëlushit. 11 vjeçari nuk ka mundur t’ju shpëtojë plagëve të rënda dhe për pasojë ka humbur jetën, duke ndërperë në mes ëndrrën e madhe për tu bërë futollist.

Krasniqi ishte pjesë e shkollës së futbollit Koci në Gllogjan dhe njihej nga të gjithë për aftësitë e tij. Stafi i Newsport.al ngushëllon familjen për ngjarjen e rëndë.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]