×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
E papritur, Saimir Tahiri në "Portokalli", zbulohen fotot
nga B.Marku (13/10/2017 ora 02:10)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri mesa duket përveç angazhimeve politike ka vendosur të bëhet dhe pjesë e spektaklit.

Këtë të diel ai do të jetë në programin e humorit “Portokalli”.

Në fotografi ai shfaqet duke bërë prova me dy aktorët Florian Binaj dhe Irgen Çela të cilët luajnë personazhet e dy policëve.

Nuk dihet ende roli i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në Portokalli, por duket që ai ka nostalgji për detyrën që mbante dikur, përderisa e ka sjellë në një formë tjetër, atë të humorit.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]