×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Dhunë në Superligë, portieri i Luftëtarit godet me grusht sulmuesin serb (Video)
nga E.B (12/10/2017 ora 06:42)

Episodet e dhunës janë rikthyer në futbollin shqiptar. Portieri i Luftëtarit, Aldo Mirako, është bërë protagonist në minutën e 92-të duke qëlluar me grusht sulmuesin serb të Kamzës Stefan Raçiç.

Ky i fundit përfundoi i shtrirë përtokë dhe kjo situatë nuk i shpëtoi gjyqtarit i cili ndëshkoi Mirakën me të kuqe dhe akordoi penallti.

Episodi i dhunës i kushtoi humbjen Luftëtarit pasi Raçiç u tregua i saktë në ekzekutimin e penalltisë duke i dhënë 3 pikë Kamzës.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]