×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Deklarata që të fut frikën: Ja kur shpërthen Lufta e Tretë Botërore
nga B.Marku (13/11/2017 ora 05:17)

Koreja e Veriut po përgatitet për luftë, teksa manovrat ushtarake pritet të vihen në jetë në fillim të muajit të ardhshëm.

Ushtria amerikane tha se shteti komunist është duke u përgatitur për shfaqje lufte në dhjetor.

Veriu ka paralajmëruar Jugun se duhet të bëhet gati për më të keqen.

Një zyrtar ushtarak i Koresë së Jugut tha: “Aktualisht, trupat e Koresë së Veriut po kryejnë ushtrime të zakonshme në terren”.

“Por ushtria jonë po bën një qëndrim të plotë gatishmërie kundër mundësisë së provokimeve të Koresë së Veriut”, vazhdoi ai.

Këto stërvitje ushtarake vijnë teksa Kim Jong-un paralajmëroi se “lufta bërthamore mund të shpërthejë në çdo moment”.

Presidenti i SHBA Donald Trump ka udhëtuar në Azi dhe trupat amerikane po kryejnë stërvitje ushtarake në gadishullin Korean.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]