×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Bosnja jashtë Botërorit, tifozin i vendosin flakën stadiumit (Video)
nga E.B (11/10/2017 ora 11:15)

Bosnja Hercegovina është eliminuar nga faza e grupeve për Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Pavarësisht fitores së mbrëmshme kundër Estonisë me rezultatin 1-2, Bosnja i mbylli këto kualifikuese në vendin e tretë me 17 pikë të grumbulluara.

Për këtë arsye, tifozët boshnjak ishin tejet të nxehur dhe këtë inati e treguan duke ia futë flakën stadiumit të Estonisë.

Ky gjest i tifozëve të Bosnjës pritet të dënohet ashpër nga UEFA.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Gjykata zbardh më në fund të vërtetën për administratorin e faqes 'Vipat e Bllokut' (Foto)
Tahiri flet pas akuzave: Habilajt i kam kushërinj, por gabimi i madh që bëra ishte...
A e dini sa miliarda dollarë pasuri ka Ilir Meta?
Grezda: Me Panuçin përshtatem më mirë, ja ç’më tha Kielini në fundin e ndeshjes
Lajm i Fundit/ Rama 'heq' dorë nga Tahiri: 'E neveritshme, shteti ta...'
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]