×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
21 ore më parë
Bes Kallaku i shkruan Metës: A ta bojm Ijen time Zonjë të Parë? (Foto)
nga E.B (09/11/2017 ora 05:01)

Që nga 22 korriku 2017, Ilir Meta është presidenti i Republikës së Shqipërisë. Por ndryshe nga paraardhësit e tij, Presidenca e Metës nuk ka një Zonjë të parë.

Kjo për faktin se Monika Kryemadhi e ka refuzuar këtë post dhe ka mbajtur atë të kryetares së LSI-së dhe deputete e Kuvendit.

Pikërisht për këtë arsye, Bes Kallaku ka shkuar sot tek presidenti Meta dhe i ka kërkuar që të sjellë ai një zonjë të parë.

‘Z. Meta meqë është vendi vakant, a mund ta bojmë Ijen Zonjë të parë’, shkruan Kallaku në një foto ku ka dalë bashkë me presidentin pranë një shege në oborrin e Presidencës./360grade.al/

 

 
Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
Skandali/ Iva Aliko nxjerr në shesh thithkat e gjoksit të saj live në emision (Foto+18)
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]