×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Hetimi pasuror ndaj Klement Balilit, sekuestrohet “Santa Quaranta”
18 ore më parë
Berisha kapet me Pjerin Ndreun në Kuvend: Familjen ta respektoj, por ti je…(Video)
nga E.B (09/11/2017 ora 07:51)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkëmbyer replika nga vendi me deputetin e PS-së Pjerin Ndreu. Ndërsa i ka lavdëruar familjen, ish-kryeministri e akuzoi live deputetin se ishte edhe bandit edhe polic.

“Nuk kam asnjë vërejtje për familjen tënde, ajo mund të jetë nga më të shkëlqyerat, por ti je fatkeqësia e saj. Këtë nuk e heq fare unë. Unë nuk e ngatërroj familjen me Pjerinin. Si je ti, mos pyet si je ti…Të kam thënë je edhe bandit edhe polic, të dyja bashkë”,- u shpreh Berisha.

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
Lajm 'bombë', futbollisti shqiptar ndahet nga gruaja e tij superseksi: 'Nuk dua ta përdorë mbiemrin tim'
Nga macja e zezë tek pasqyra e thyer: 10 besëtytnitë që besojnë shqiptarët!
Hueyda flet për partnerin e ri: Ai është dashuria ime e parë dhe shpresoj e fundit!
Iva Aliko dhe Kallashi me sjellje lezbikesh në emision, bëjnë veprimin që nuk pritej
LAJMI I FUNDIT: Arrestohet politikani i njohur shqiptar, ja pamjet
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]