×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Aldo "largohet" nga emisioni mëngjesit, vendin e zë Ermal Mamaqi
nga shqiperiaime.al (01/12/2017 ora 06:28)

Figurën e Ermal Mamaqit është e lidhur ngushtë me emision më të ndjekur të të shtunave “Xing me Ermalin”, aty ku e shohim prej dy sezonesh në rolin e moderatorit, me të ftuar VIP apo me lojëra të ndryshme që zhvillon me ta.

Mirëpo sot moderatori ka ndryshuar komplet ambient duke shkuar për vizitë në studion e emisionit “Aldo Morning show”.

Siç shihet edhe në foto, Ermali ka vënë kufjet dhe i ka zënë vendin Aldon Lipes për të bërë një foto./360grade.al

Ju sugjerojmë
Më te Lexuarat
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]